sklep odzież
 Opinie

Leczenie pijawkami - opinie

Autor (imię, pseudonim ...):

Komentarz / opinia:

Anna Turniak
Do tej pory przeszłam 4 zabiegi przystawiania pijawek w gabinecie Ulga i chciałabym podzielić się moja radością! Od wczesnej młodości - a było to już daaawno... - borykam się z problemem jelita drażliwego. Dolegliwość ta bardzo uprzykrza normalne życie, poza tym poprzez nieprawidłową przemianę materii jest pośrednio przyczyną otyłości. Przeszłam już różne kuracje konwencjonalne oraz niekonwencjonalne, ale niestety żadna nie dała długotrwałych efektów. Natomiast po trzecim zabiegu pijawkowym oczyszczania wątroby jestem SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM! Wreszcie problemy toaletowe w cudowny sposób się unormowały, a ja nareszcie, po tylu latach, mogę funkcjonować bez tego dręczącego problemu! Również zauważyłam spadek wagi dzięki poprawie przemiany materii. Mówiąc szczerze od razu zapałałam do pijawek ogromną sympatią a teraz uważam je za cud natury! Na pewno będę kontynuować zabiegi w celu poprawienia ogólnej kondycji oraz wyeliminowaniu wszelkich pobocznych schorzeń. Jestem zachwycona tą naturalną metodą i uważam, że powinna być stosowana powszechnie!
Robert Trzyna
Chciałbym podziękować i jednocześnie zarekomendować gabinet “Ulga” w Szczecinie. Pani Hania jest bardzo zaangażowana w to co robi; ma bardzo profesjonalne podejście i kompetencję w zakresie hirudoterapi. Pijawki naprawdę przynoszą efekty.
Sylwia Kujawa
Sam zabieg bezbolesny... Można porównać do ugryzienia komara. Polecam.
Violetta Łunkiewicz
Witam. Do Pani Hani przyjechałam z mężem, który ma problem z żylakami kończyn dolnych. Podczas zabiegu wykonywanego u męża dowiedziałam się, że pijawki pomagają jeszcze na wiele innych schorzeń. Ja zdecydowałam się na zabieg oczyszczenia wątroby. Jestem już po 4-ech zabiegach i czuję się bardzo dobrze. Polecam wszystkim. Mąż jest również zadowolony bo po zabiegach zmniejszają mu się żylaki.Dziękuję bardzo.
Grażyna Górna
Zaczęłam terapię pijawkami lekarskimi u Pani Hani. Jestem pod wielkim wrażeniem jak działają pijawki i jakie przynoszą skutki zdrowotne a mianowicie: znikają---szumy uszne, żylaki, syndrom niespokojnych nóg, wątroba oczyszcza się w niesamowitym tempie, jelita pracują normalnie. Również ogólny stan całego organizmu psychiczny i fizyczny osiągnął wspaniałe rezultaty. Jestem mega szczęśliwa, polecam Wszystkim, którzy chcą być - Zdrowi dla Siebie -. Dziękuję Pani Haniu serdecznie.
Anna Warda
Bardzo profesjonalna pomoc.
Anna Pakuła
Dziękuję, bardzo profesjonalna pomoc.